Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50207
Sobre condiciones de integrabilidad de una estructura j satisfaciendo (j2-p2) (j2 +q2 ) = 0
Martínez, J.
Reyes, E.
Piñeiro, M. E.

Data: 1980
Resum: We consider the structures defined by a tensor field J of type (1,1) which satisfy the condition (J2-p2)(J2+q2)=0 characterizing its integrability in term of its Nijenhuis tensor.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 61-64, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_16


4 p, 95.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir