Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50228
Reducción de la codimensión en inmersiones riemannianas con vector curvatura media paralelo
Santos, F. G.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 75-78, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_21


4 p, 95.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir