Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50236
Sobre el nombre de punts fixos per a una aplicació d'un graf connex finit
Llibre, Jaume
Reventós, Agustí (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 103-106, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_28


4 p, 70.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir