Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50238
Algunos aspectos de la teoría de cubiertas ramificadas
Montesinos-Amilibia, José Ma

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 109-126, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_30


18 p, 308.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir