Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50241
Algunas propiedades de los compactos movibles
Rodríguez Sanjurjo, José M.

Data: 1980
Resum: Some properties of movable compacta are given in connection with quasi-dominación and likeness. The main result is the following : Let X,Y be two compacta. If Y is movable and X-like then Y is quasi-dominated by X.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 129-131, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_32


3 p, 76.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir