Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50242
El semigrup característic d'un espai quocient separat
Tarrés i Freixenet, Joan

Data: 1980
Resum: According the definition of the characteristic semigroup of a Hausdorff topological space given by S. B. O'Reilly, we calcule the characteristic semigroup of a Hausdorff quotient space X/R-for different classes of equivalence relations on X.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 133-134, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_33


2 p, 48.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir