Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50245
Aproximaciones diofanticas a cero de los polinomios complejos generalizados sobre un cuerpo cuadrático imaginario
Aparicio Bernardo, Emiliano

Data: 1980
Resum: Applying the method of linear forms discussed by the author in a former in [1] , it is obtained an upper bound deviating least from zero for the generalized complex polynomials of integer algebraic coefficients belonging to an imaginary quadratic field.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 145-148, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_36


4 p, 69.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir