Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50299
Funciones de una variable real con valores en un espacio vectorial de convergencia y derivadas
Castañeda Bravo, Fernando

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 171-174, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_42


4 p, 99.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-30, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir