Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50306
Algunas propiedades de Cc (X,E)
Mendoza Casas, José

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 195-198, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37349
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_48


4 p, 114.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-30, darrera modificació el 2017-03-28



   Favorit i Compartir