Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50308
Una nota sobre convergencias en G(H)
Obras, M.C . de las
Nasarre, L.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 201-203, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_50


3 p, 67.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-30, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir