Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50383
Extensión de operadores de Lp en Lq al caso vectorial
Ruiz Blasco, F. J.
Torrea Hernández, J. L.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 243-245, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_60


3 p, 66.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir