Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50436
Relações entre a escolha das constantes assintóticas e a forma da condição de convergência essencial relativa a somàs de variáveis aleatórias independentes
Braumann, P. B. T.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Portuguès
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 83-83, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37380
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_14


1 p, 19.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2017-03-30



   Favorit i Compartir