Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50883
Efficient estimation of quantiles for weibull distribution
Tiago de Oliveira, J.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 203-203, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37407
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_41


1 p, 32.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-11, darrera modificació el 2017-03-30



   Favorit i Compartir