Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50890
Solución de un problema de evolución por interpolación racional
Dugnol, B.
Ibañes, M.

Data: 1980
Resum: By means of a classical problem of evolution, we describe in detail the process that lead to the numerical resolution of such problems, through projection methods on finite element subspaces of rational pattern.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 243-247, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_48


5 p, 91.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-11, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir