Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50897
Interpolación por recurrencia : una formula general
Gasca, M. (Universidad de Granada. Departamento de Ecuaciones Funcionales)
López Carmona, A. (Universidad de Granada. Departamento de Ecuaciones Funcionales)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 255-259, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_50


5 p, 81.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir