Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50898
Sistemas de interpolacion en R elevado a 2
Gasca, M. (Universidad de Granada. Departamento de Ecuaciones Funcionales)
Ramírez, V. (Universidad de Granada. Departamento de Ecuaciones Funcionales)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 261-264, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37417
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_51


4 p, 62.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2017-03-30



   Favorit i Compartir