Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50910
Representación de operadores sobre espacios L elevado a p (μ) por medidas vectoriales
Barceló Taberner, B.

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 23 (1981) p. 5-67, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_23181_01


63 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir