Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50911
Realizability of localized groups and spaces
Aguadé i Bover, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 23 (1981) p. 69-79, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_23181_02


11 p, 196.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir