Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50932
On the space of free loops of an odd sphere
Aguadé i Bover, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 87-90, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_25181_03


4 p, 65.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir