Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50960
Continuous maps of the circle with finitely many periodic points
Llibre, Jaume

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 107-130, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_25181_06


24 p, 431.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-13, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir