Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50964
The divisor group of a fir
Cohn, P. M.

Data: 1982
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 1 (1982) p. 131-163, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_26182_04


33 p, 552.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-13, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir