Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50977
Secondary operations, K-theory and H-spaces
Hubbuck, J. R.

Data: 1982
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 3 (1982) p. 79-86, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_26382_06


8 p, 161.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-13, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir