Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51059
Formal groups and ring structures for certain periodic cohomology theories
Würgler, Urs

Data: 1982
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 3 (1982) p. 207-214, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_26382_15


8 p, 140.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir