Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51063
Limits and colimits in the category of small categories
Golasinski, Marek

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 133-140, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37471


8 p, 135.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2017-04-07



   Favorit i Compartir