Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51067
Automorphisms of the polynomial ring in two variables
Dicks, Warren 1947-

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 155-162, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37473
DOI: 10.5565/PUBLMAT_27183_04


8 p, 146.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2017-04-07



   Favorit i Compartir