Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51086
Aritmética i analisi formalment recursives
Tomás Pons, Francesc

Data: 1984
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 28 n. 1 (1984) p. 19-78, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_28184_02


60 p, 1.2 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir