Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51089
The BP*-module structure of BP* (E subscript 8) for p = 3
Yagita, Noquaki

Data: 1984
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 28 n. 2/3 (1984) p. 5-18, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_282384_01


14 p, 217.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir