Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51093
Inyectores y cocientes : extensiones inyectivas
Bolado Caballero, A.
Martínez Verduch, J. R.

Data: 1984
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 28 n. 2/3 (1984) p. 51-54, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37491
DOI: 10.5565/PUBLMAT_282384_05


4 p, 68.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2017-04-07



   Favorit i Compartir