Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51094
Un criterio local de representabilidad
Pascual i Gainza, Pere (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)

Data: 1984
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 28 n. 2/3 (1984) p. 55-64, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_282384_06


10 p, 172.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir