Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51103
A characterization of the Radon-Nikodym property
Blasco de la Cruz, Oscar

Data: 1985
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 1 (1985) p. 65-72, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_29185_04


8 p, 109.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir