Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51193
Operadores cerrados A-Fredholm
Alvarez, Teresa

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 1 (1986) p. 59-64, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_30186_06


6 p, 115.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir