Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51200
Triples H-Azumaya : grupo de Brauer
Fernandez Vilaboa, J. M.
López López, M. P.

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 15-34, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_02


20 p, 332.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2016-04-15



   Favorit i Compartir