Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51201
Anàlisi formalment recursiva
Tomás Pons, Francesc

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 35-75, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_03


41 p, 660.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2016-04-15



   Favorit i Compartir