Google Scholar: cites
Anàlisi formalment recursiva
Tomás Pons, Francesc (Universidad Nacional Autónoma de México. Instituto de Matemáticas)

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 35-75, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37528
DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_03


41 p, 660.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2022-09-10



   Favorit i Compartir