Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51216
A geometrical characterization of reflexivity in Banach spaces
Chasco, M. J.
Indurain, Esteban

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 109-113, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_08


5 p, 72.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2014-10-01



   Favorit i Compartir
QR image