Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51225
Spaces of approximative maps, II
Laguna, V. F.
Sanjurjo, J. M. R.

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 115-126, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37534
DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_09


12 p, 168.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2017-04-07



   Favorit i Compartir