000051225 001 __ 51225
000051225 005 __20141001194525.0
000051225 024 7_ $2 doi $a 10.5565/PUBLMAT_302386_09
000051225 035 __ $9 articleid $a 02102978v30n2-3p115
000051225 041 __ $a eng
000051225 100 __ $a Laguna, V. F.
000051225 245 1_ $a Spaces of approximative maps, II
000051225 540 __ $9 info:eu-repo/semantics/openAccess $a Tots els drets reservats $u http://www.europeana.eu/rights/rr-f/
000051225 546 __ $a Anglès.
000051225 599 __ $a recerca
000051225 655 _4 $a info:eu-repo/semantics/article
000051225 655 _4 $a info:eu-repo/semantics/publishedVersion
000051225 700 __ $a Sanjurjo, J. M. R.
000051225 773 __ $g V. 30 n. 2/3  (1986) p. 115-126 $t Publicacions de la Secció de Matemàtiques $x 0210-2978
000051225 856 40 $p 12 $s 172418 $u http://ddd.uab.cat/pub/pubsecmat/02102978v30n2-3/02102978v30n2-3p115.pdf
000051225 973 __ $f 115 $l 126 $m  $n 2/3 $v 30 $x 02102978v30n2-3 $y 1986
000051225 980 __ $a ARTPUB