Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51225
Spaces of approximative maps, II
Laguna, V. F.
Sanjurjo, J. M. R.

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 115-126, ISSN 0210-2978



12 p, 168.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2014-06-08



   Favorit i Compartir
QR image