Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51231
Descomposiciones bornológicas de Shauder
Serrahima, Mercè

Data: 1987
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 17-28, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_31187_02


12 p, 249.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2014-10-01



   Favorit i Compartir
QR image