To cite this record: http://ddd.uab.cat/record/51231
Descomposiciones bornológicas de Shauder
Serrahima, Mercè

Date: 1987
Rights: Tots els drets reservats
Language: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Published in: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 17-28, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_31187_02


12 p, 249.3 KB

The record appears in these collections:
Articles > Published articles > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Record created 2009-11-17, last modified 2014-10-01



   Favorit i Compartir
QR image