Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51233
On a locally convex space admitting a fundamental sequence of strongly bounded subsets
Kitihara, Kazuaki

Data: 1987
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 85-109, ISSN 0210-2978



25 p, 438.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions de la Secció de Matemàtiques

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2014-06-08



   Favorit i Compartir
QR image