Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51
Mathematical programming
Mathematical Society. Amsterdam
Mathematical Programming Society

Publicació: Amsterdam : North-Holland , 1971-.
Descripció: , 24 cm.
Periodicitat: 15 núm. l'any, en 5 vol. de 3 núm. cadascun. De 1971 a 1981, bimestral. De 1982 a 1989, 9 números l'any.
Dates de publicació: Vol. 1, no. 1 (October 1971)-.
Contingut: Consta de les sèries A i B, amb numeració única.
Nota: Suplements: Mathematical programming study = ISSN 0303-3929.
Matèria: Programació (Matemàtica) ; Revistes
ISSN: 0025-5610

Adreça original: http://link.springer.com/journal/10107


v. 76 n. 1
(1997)

v. 76 n. 2
(1997)

v. 76 n. 3
(1997)

v. 77 n. 1
(1997)

v. 77 n. 2
(1997)

v. 77 n. 3
(1997)

v. 78 n. 1
(1997)

v. 78 n. 2
(1997)

v. 78 n. 3
(1997)

v. 79 n. 1-3
(1997)

v. 83 n. 1
(1998)

v. 83 n. 2
(1998)

v. 83 n. 3
(1998)

El registre apareix a les col·leccions:
Publicacions periòdiques > Revistes

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2013-11-05



   Favorit i Compartir
QR image