Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52296
Homotopy classification of gerbes
Jardine, J. F.

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 54 n. 1 (2010) p. 83-111, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_54110_05


29 p, 264.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-12-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir