Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52297
Joining polynomial and exponential combinatorics for some entire maps
Garijo, Antonio (Universitat Rovira i Virgili. Departament d'Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
Jarque i Ribera, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi)
Moreno Rocha, Mónica (Centro de Investigación en Matemáticas (Guanajuato, México))

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 54 n. 1 (2010) p. 113-136, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_54110_06


24 p, 710.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-12-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir