Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52301
Index of an implicit differential equation
Challapa, L. S.
Ruas, M. A. S.

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 54 n. 1 (2010) p. 173-186, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_54110_10
DOI: 10.5565/PUBLMAT_54110_10
DOI: 10.5565/154823


14 p, 177.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-12-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir