Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52306
Sur les automorphismes réguliers de Ck
Thélin, H. de (Université Paris-Sud. Mathématique)

Data: 2010
Resum: We show the uniqueness for the measure of maximal entropy for regular automorphisms of Ck.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Complex dynamics ; Currents ; Entropy
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 54 n. 1 (2010) p. 243-262, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_54110_14
DOI: 10.5565/PUBLMAT_54110_14
DOI: 10.5565/154827


20 p, 215.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-12-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir