Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/53672
La teoría de los casos en Eduardo Benot (1822-1907)
Hurtado Valero, Pedro M.

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Estudios de lingüística del español, V. 23 (2006) p. 0-0, ISSN 1139-8736



3.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Estudios de lingüística del español
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-02-19, darrera modificació el 2016-04-15



   Favorit i Compartir