Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/56567
Continuity of the visibility function
Forte Cunto, Ana

Data: 1991
Resum: G. Beer defined the visibility function of a set S and proved its continuity in the interior of S. It is proved here that the visibility function of a planar Jordan domain S is continuous precisely at the cone points of the boundary of S.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 323-332, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37661
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_01
DOI: 10.5565/37661


10 p, 271.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-05-14, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir