Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/57593
Endpoint for the div-curl lemma in Hardy spaces
Bonami, Aline (Université d’Orleans (França). Département de Mathématiques)
Feuto, Justin (Université de Cocody (Costa d'Ivori). Laboratoire de Mathématiques Fondamentales)
Grellier, Sandrine (Université d’Orleans (França). Département de Mathématiques)

Data: 2010
Resum: We give a div-curl type lemma for the wedge product of closed differential forms on Rn when they have coefficients respectively in a Hardy space and L∞ or BMO. In this latter case, the wedge product belongs to an appropriate Hardy-Orlicz space.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Hardy-spaces ; Hardy-Orlicz spaces ; Div-curl lemma ; Differential forms
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 54, Núm. 2 (2010) , p. 341-358, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_54210_03
DOI: 10.5565/PUBLMAT_54210_03
DOI: 10.5565/191387


18 p, 212.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-06-15, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir