Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60018
Remarks on Kato's square-root problem
Journé, Jean-Lin

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 299-321, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37660
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_16
DOI: 10.5565/37660


23 p, 518.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir